… more than
services
Napíšte nám
Meno:
Názov firmy:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Nemáte radi formuláre?

+421 42 4324 221
Vstupná logistika
pozri nižšie

Informačný spravodaj pre zamestnancov

Zoznam voľných  pracovných pozícii

 

Gimax práca

 

 

 

 

400

kusov vlastnej
manipulačnej techniky

 

 

 

1 350

Interných
zamestnancov

 

 

 

27

Rokov
pôsobenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Logistika


 

Komplexný súbor služieb vo výrobnej logistike, v priemyselnom čistení, letná a zimná údržba priestorov, prenájom strojov a zariadení.

 

Zistite viac

 

Servisné služby


 

Počiatky činností, ktoré spoločnosť GIMAX v rámci facility servisu poskytuje, siahajú až do roku 1991, kedy vznikla prvá naša spoločnosť GIMA.

 

Zistite viac

 

Podporné služby


 

Okrem hlavných činností ako je logistika a facelity managment zákazníkovi poskytujeme kompletné služby. Nedávno sme začali s výrobou suchého ľadu.

 

Zistite viac

 

 

 

 

 

 

 

O nás


 

Prvá spoločnosť v rámci skupiny GIMAX vznikla v roku 1991, kde hlavnou činnosťou boli čistiace a upratovacie služby. Od začiatku fungovania spoločnosti bolo našou snahou rozšíriť portfólio poskytovaných služieb a priblížiť sa tak stálym i potenciálnym zákazníkom.

 

Zistite viac

 


 

 

 

 

 

 

 

Naše aktivity


 

01.05.2019
Boli sme súčasťou Dňa otvorených dverí Continental. Prekonali sme slovenský rekord v počte odtlačených rúk na plachte návesu kamióna. 1746 odtlačkov! Pozrite sa aká to bola zábava.
13.07.2017
Podpora športu a spoločenských podujatí púchovského regiónu
Našou snahou je prispievať k vytváraniu podmienok pre rozvoj športových aktivít detí a mládeže púchovského regiónu a zároveň tak prispievať i k rozvoju ich športových návykov a zdravej súťaživosti v duchu fair play.
13.07.2017
25. výročie založenia spoločnosti
„V tomto roku oslávime 25. výročie založenia spoločnosti a pri tejto príležitosti sme sa rozhodli zorganizovať spoločenský večer, venovaný zakladateľovi spoločnosti p. Mariánovi Prokopovi.
13.07.2017
25. výročie založenia spoločnosti – Spoločenský večer 12.02.2016
V tomto roku sme oslávili 25. výročie založenia spoločnosti. Pri tej príležitosti sa rozhodli zorganizovať spoločenský večer, ktorý sa niesol v duchu úcty a vďačnosti za všetko, čo sme spoločnými silami za 25 rokov vybudovali.