… more than
services
Napíšte nám
Meno:
Názov firmy:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Nemáte radi formuláre?

+421 42 4324 221

O nás

 

 

 

Prvá spoločnosť v rámci skupiny GIMAX vznikla v roku 1991, kde hlavnou činnosťou boli čistiace a upratovacie služby. Od začiatku fungovania spoločnosti bolo našou snahou rozšíriť portfólio poskytovaných služieb a priblížiť sa tak stálym i potenciálnym zákazníkom.

 

V roku 2008 sme na základe výsledkov medzinárodného tendra prevzali činnosť skladovania vstupných surovín pre Continental Matador Púchov. V roku 2014 sme obhájili pozíciu providera pre skladovanie vstupných surovín a zároveň sme sa zúčastnili medzinárodného tendra na skladovanie hotových výrobkov pre Continental Matador Púchov, ktorý sme vyhrali a upevnili tak pozíciu obchodného partnera, ktorý je schopný zabezpečiť komplexné a kvalitné logistické služby v skladovom hospodárstve.

 

V súčasnosti poskytujeme širokú paletu služieb od upratovania, priemyselného čistenia, opráv a prenájmu manipulačnej techniky až po vstupnú, výrobnú a výstupnú logistiku. Momentálne zamestnávame viac ako 1350 zamestnancov.

   

 

 

 

   

Našou snahou je neustále zlepšovanie všetkých našich procesov, ústretovosť a snaha vyhovieť zákazníkovi v každom ohľade, čo z nás robí dôveryhodného a spoľahlivého partnera.

 

Začiatkom r. 2012 začala Slovenská spoločnosť GIMAX vyvíjať prvé aktivity v Ruskej federácii. Na základe úspešných dohovorov vznikla 1. augusta 2012 spoločnosť “OOO“ GIMAX RU v Jaroslavľskom shinnom závode, kde sme začali svoju činnosť v dvoch oblastiach: priemyselné upratovanie a výrobná logistika.

 

Názov Gimax postupne prechádzal mnohými obmenami, ale základ zostal a dnes môžeme s hrdosťou hovoriť o skupine GIMAX GROUP, ktorá zastrešuje viacero spoločností a ktorá v súčasnosti zamestnáva viac ako 1350 zamestnancov. Usilovnou prácou a motiváciou všetkých spolupracovníkov sa spoločnosti darí rozširovať svoje služby nielen čo do rozsahu prác, ale i teritoriálne, pobočku máme aj v Českej republike. 

 

 

Súbory na stiahnutie