O nás

Prvá spoločnosť v rámci skupiny GIMAX vznikla v roku 1991, kde hlavnou činnosťou boli čistiace a upratovacie služby. Od začiatku fungovania spoločnosti bolo našou snahou rozšíriť portfólio poskytovaných služieb a priblížiť sa tak stálym i potenciálnym zákazníkom.

V roku 2008 sme na základe výsledkov medzinárodného tendra prevzali činnosť skladovania vstupných surovín pre Continental Matador Púchov. V roku 2014 sme obájili pozíciu providera pre skladovanie vstupných surovín a zároveň sme sa zúčastnili medzinárodného tendra na skladovanie hotových výrobkov pre Continental Matador Púchov, ktorý sme vyhrali a upevnili tak pozíciu obchodného partnera, ktorý je schopný zabezpečiť komplexné a kvalitné logistické služby v skladovom hospodárstve.

V súčasnosti poskytujeme širokú paletu služieb od upratovania, priemyselného čistenia, opráv a prenájmu manipulačnej techniky, stavebnej činnosti, až po vstupnú, výrobnú a výstupnú logistiku. Momentálne zamestnávame viac ako 1500 zamestnancov.

Našou snahou je neustále zlepšovanie všetkých našich procesov, ústretovosť a snaha vyhovieť zákazníkovi v každom ohľade, čo z nás robí dôveryhodného a spoľahlivého partnera.

Začiatkom r. 2012 začala Slovenská spoločnosť GIMAX vyvíjať prvé aktivity v Ruskej Federácii. Na základe úspešných dohovorov vznikla 1. augusta 2012 spoločnosť “OOO“ GIMAX RU v Jaroslavľskom shinnom závode, kde sme začali svoju činnosť v dvoch oblastiach: priemyselné upratovanie a výrobná logistika.

Spoločnosť „OOO“ GIMAX RU s podporou slovenských špecialistov, svojimi bohatými skúsenosťami priniesla a postupne nastavila európsky štandard a nové myslenie v ruskej výrobnej logistike. Náš tím, ktorý sa skladá z viac ako 90 zamestnancov, zabezpečuje a rieši komplexné služby, ktoré si vyžadujú nové myslenie, moderné technologické zariadenia a využitie medzinárodných osvedčených postupov. V ďalších ruských projektoch ponúkame svojim klientom komplexný prístup rozvojových programov v oblasti priemyselného upratovania a výrobnej logistiky.